Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати запрошують юристів отримати статус адвоката за спрощеною схемою

0 10

Івано-франківське відділення Асоціації юристів України провело круглий стіл на тему «Реформування адвокатури», в якому взяли участь керівництво асоціації, адвокати і юристи із західного регіону. Доповідачами заходу виступили президент АЮУ Валентин Загарія з темою «Погляд Венеціанської комісії на найбільш контроверсійні питання реформування адвокатури» і Дмитро Кухнюк з темою «Створення системи адвокатського самоврядування».

Валентин Загарія розповів про положення офіційної позиції АЮУ з реформування адвокатури, затвердженої 8 вересня 2011 року, яка відображає відношення організації до ключових питань реформування професії.

Дмитро Кухнюк в своєму виступі, підкреслив, що важливим моментом об’єднання професії, стало створення своєрідного «вікна», в межах якого юристи, що представляють інтереси клієнтів в судах, зможуть приєднатися до адвокатури на пільгових умовах, а саме, придбати статус адвоката без проходження обов’язкового стажування і складання кваліфікаційних іспитів. Він також розповів про досвід інших країн, проте, висловив упевненість, що у зв’язку з недосконалістю законодавства України, нам не підходить шлях інших країн Європи.

Також обговорювалися питання створення єдиної адвокатської організації з обов’язковим членством і форм здійснення адвокатської діяльності.

Теги:

адвокатура, Асоціація юристів України

Джерело:

vkka

Залиште коментар