Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати Тимошенко подали апеляцію на рішення Печерського райсуду

0 19

Адвокати Юлії Тимошенко подали апеляцію на рішення Печерського районного суду м. Києва. Про це повідомив журналістам керівник групи захисту Тимошенко Сергій Власенко.

“Не дивлячись на те, Юлія Тимошенко не визнає цей суд як сформований відповідно до закону, оскільки Кірєєва призначали спеціально під цю справу з грубим порушенням закону. Однак, у відповідність з процедурою була подана апеляція. І сама Тимошенко і захист ще раз нагадують, що Тимошенко не здійснювала ніяких злочинів, – заявив Власенко.

Він зазначив, що захист не сподівається знайти справедливість в апеляційному суді. “Оскільки після проведених рік тому змін до закону про судоустрій і суддів, судді стали підконтрольні особисто президенту Януковичу, які за допомогою вищої ради юстиції тотально контролюються”, – сказав Власенко.

За його словами, відповідно до вимог кримінально-процесуального кодексу Печерський районний суд зобов’язаний направити апеляцію всім учасникам процесу для надання своїх заперечень. “Після цього справа має бути протягом семи днів передано до Апеляційного суду м. Києва і після цього справа призначається до розгляду не раніше місяця і не пізніше трьох місяців. Орієнтовно, місяця через півтора (це мінімальний термін) справа буде призначено до розгляду”, – повідомив Власенко.

Нагадаємо, екс-прем’єр міністр Україна Юлія Тимошенко, вчора, 24 жовтня подала апеляцію на вирок щодо “газової справи”.

Печерський райсуд Києва 11 жовтня засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі із забороною займати певні державні посади протягом ще 3 років за перевищення службових повноважень при підписанні газових угод з Росією. Також суд зобов’язав Тимошенко виплатити “Нафтогазу Україна” 1,516 млрд грн.

Теги:

Тимошенко Юлія, “газова справа”, Печерський районний суд

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар