Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати провели конференцію

0 15

Представники громадських організацій адвокатів збиралися для обговорення проблем реалізації новоприйнятого Закону «Про адвокатуру та адвокатську діляьність»

Спікерами заходу, який відбувся в прес-центрі “ЛігаБізнесИнформ”,  виступили Лідія Ізовітова (президент Союзу адвокатів України), Ольга Дмитрієва (президент Асоціації адвокатів України), Валентин Загарія (президент Асоціації юристів України) і Інна Рафальська (голова ради адвокатів України).

Л.Ізовітова відзначила, що Закон встановив дуже короткі терміни для того, щоб провести установчі конференції адвокатів в регіонах і установчий з’їзд адвокатів України. Нагадаємо, що останній – вже призначений на 17 листопада ц.р. Саме у цю дату вперше в історії України має бути створена Національна асоціація адвокатів України, членами якої стануть всі адвокати країни.

У свою чергу, В.Загарія відзначив, що головна ідея прес-конференції – об’єднати зусилля всіх громадських організацій України, аби ті конференції і установчі з’їзди, які проходить, були підготовлені і пройшли певну дискусію.

У свою чергу О.Дмитрієва заявила, що ААУ дуже позитивно оцінює новий Закон і закликала адвокатів бути активними у відстоюванні своїх прав та позиції, повідомляє портал “Юридична правда”.

Теги:

адвокат

Джерело:

Юридична правда

Залиште коментар