Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати провели конференцію

15

Представники громадських організацій адвокатів збиралися для обговорення проблем реалізації новоприйнятого Закону «Про адвокатуру та адвокатську діляьність»

Спікерами заходу, який відбувся в прес-центрі “ЛігаБізнесИнформ”,  виступили Лідія Ізовітова (президент Союзу адвокатів України), Ольга Дмитрієва (президент Асоціації адвокатів України), Валентин Загарія (президент Асоціації юристів України) і Інна Рафальська (голова ради адвокатів України).

Л.Ізовітова відзначила, що Закон встановив дуже короткі терміни для того, щоб провести установчі конференції адвокатів в регіонах і установчий з’їзд адвокатів України. Нагадаємо, що останній – вже призначений на 17 листопада ц.р. Саме у цю дату вперше в історії України має бути створена Національна асоціація адвокатів України, членами якої стануть всі адвокати країни.

У свою чергу, В.Загарія відзначив, що головна ідея прес-конференції – об’єднати зусилля всіх громадських організацій України, аби ті конференції і установчі з’їзди, які проходить, були підготовлені і пройшли певну дискусію.

У свою чергу О.Дмитрієва заявила, що ААУ дуже позитивно оцінює новий Закон і закликала адвокатів бути активними у відстоюванні своїх прав та позиції, повідомляє портал “Юридична правда”.

Теги:

адвокат

Джерело:

Юридична правда

Комментарии