Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати підвищували майстерність

0 17

10 грудня 2011 року у рамках Школи підвищення адвокатської майстерності відбувся тренінг для адвокатів-членів Севастопольського відділення САУ «Ефективні переговори» і «Майстер публічних виступів». Майстер-клас був проведений експертом в галузі переговорів, бізнес-тренером Володимиром Жерновим (м. Київ).

40 севастопольських адвокатів взяли участь у тренінгу, в ході якого у кожного з них була можливість познайомитися з технікою переговорного процесу і публічного виступу, пізнати секрети і прийоми ефективних переговорів і публічних виступів, навчитися розбиратися в типології опонентів (партнерів, клієнтів) і аудиторії слухачів для ефективного донесення інформації. Тема тренінгу дуже актуальна для адвокатів, а отримані навички потрібні для здійснення успішної адвокатської практики, адже позитивний результат роботи адвоката безпосередньо залежить від виступу з промовою в судових дебатах.

У гості до севастопольських адвокатів для участі в тренінгу приїхав голова Дніпропетровського відділення САУ Євген Большаков.

Теги:

Союз юристів України, адвокатська діяльність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар