Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати хочуть заборонити слово “тітушки”

0 14

Захист Вадима Тітушко, якого звинувачують у побитті журналістки, пропонує заборонити слово “тітушки”. Після подій 18 травня в Києві це слово вже встигло стати загальним значенням “гопники, яких влада використовує в політичних цілях”.

Як повідомила виданню “Вести” Оксана Шкода, що представляє інтереси Тітушко, захист буде домагатися для нього мінімального покарання.

За її словами, зараз Тітушко намагається провадити звичний спосіб життя – щодня ходить на тренування і готується до навчання, кидати виш не має наміру.

Житель Білої Церкви Тітушко за кличкою Вадік Румун уже три місяці перебуває під підпискою. На 30 серпня призначено судове засідання у його справі, в якому проходять, крім Тітушко, також ще три людини – Сергій Приходько, Андрій Ярошенко і Михайло Пшук.

Нагадаємо, 18 травня на вулиці Велика Житомирська у Києві сталося зіткнення між прихильниками опозиції, які вийшли на акцію “Вставай, Україно!”, і групою бритоголових молодиків спортивної статури, які прийшли з “антифашистського” мітингу Партії регіонів.

Побачивши журналістів, які знімали те, що відбувається, “спортсмени” почали їх бити. Все відбувалося під вікнами будівлі Головного управління МВС у Києві за присутності працівників міліції, які лишалися осторонь до останнього моменту.

Залиште коментар