Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати і експерти в судовій практиці

0 23

Під егідою київського міського відділення Асоціації адвокатів України в Київській торговельно-промисловій палаті відбувся круглий стіл, присвячений експертизі в судовій практиці.

Відкриваючи захід, партнер ЮК «Чернобай та Партнери» Олег Чернобай відзначив, що відсутній об’єктивний механізм комунікації між адвокатами і експертами, саме тому важливо проводити подібні заходи. «Адвокати зможуть зрозуміти, як правильно ставити питання, а експерти зрозуміють, які наслідки можуть мати результати їх діяльності», – заявив пан Чернобай.

Доцент кафедри криміналістики Національного університету ім. Тараса Шевченка Наталія Ахтирська, у свою чергу, заявила, що в умовах реформування карно-процесуального законодавства необхідно забезпечити рівний доступ сторін до експертизи. «Закон України «Про судові експертизи» свідчить, що судово-психологічну експертизу проводять лише державні судові установи. Але Мінохрани здоров’я затвердив перелік установ, які можуть проводити дані експертизи і в цей перелік входять 11 підприємств комунальної форми власності. Неузгодженість із Законом, апріорі, може привести до визнання незаконними експертиз, проведеними такими установами», – відзначила пані Ахтирська.

Усього, круглий стіл відбувався у чотирьох секціях.

Теги:

Асоціація адвокатів України, судова експертиза, адвокатська діяльність

Залиште коментар