Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокатів-сумісників позбавлять права на адвокатську діяльність

0 18

На цьому наголошується у зверненні голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Валентина Загарії, розміщеному на сайті ВКДКА.

«Згідно з пунктом 1 частини другої статті 34 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», вчинення адвокатом даного дисциплінарного проступку є підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності. У випадку порушення норм, які стосуються вимог несумісності, на адвоката накладається дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю», – йдеться у зверненні.

Голова ВКДКА звертає увагу колег на те, що 13 листопада 2012 року закінчився термін письмового повідомлення про існування обставин несумісності адвокатами, які наразі обіймають посади або здійснюють діяльність, яка є несумісною з діяльністю адвоката. Упродовж 90 днів з дня набрання чинності Законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» вони мали письмово повідомити кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури за місцем отримання свідоцтва про існування обставин несумісності.

Окрім того, у разі виникнення обставин несумісності адвокат у триденний строк з дня виникнення таких обставин має подати до ради адвокатів регіону за адресою свого робочого місця заяву про зупинення адвокатської діяльності, наголошує голова ВКДКА.

Згідно зі статтею 7 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», несумісною з діяльністю адвоката, зокрема, є робота на посадах осіб, зазначених у пункті 1 частини першої статті 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»: військова або альтернативна служба, нотаріальна діяльність, судово-експертна діяльність.

Теги:

адвокат

Залиште коментар