Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати просять зупинити тіньову реформу адвокатури

0 50

Голова НААУ Лідія Ізовітова звернулася до Президента від імені адвокатів України з проханням зупинити тіньову реформу адвокатури.

Зокрема, 4 жовтня 2017 року на розгляд Ради Європи був направлений законопроект, який передбачає внесення змін до Закон «Про адвокатуру та адвокатску діятельність».

Даний законопроект був розроблений без участі органів адвокатського самоврядування. Більш того, текст проекту є секретним, тому представники НААУ не можуть з ним ознайомитися.

НААУ просить Президента невідкладно вжити заходів щодо виправлення ситуації, щоб уникнути конфлікту всередині країни, а також залучити органи адвокатського самоврядування до процесу обговорення і остаточного узгодження редакції законопроекту. Крім того, Л. Ізовітова просить направити цей законопроект Венеціанської комісії для надання висновку щодо відповідності європейським стандартам і цінностям ще до внесення його до Верховної Ради України.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар