Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокати підвищують кваліфікацію

0 21

Завершилися каскадні тренінги, організовані Координаційним центром з надання правової допомоги та територіальними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом вересня-листопада поточного року для підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання такої допомоги.

Теми тренінгів були такими: «Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення» та «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу».

Тренерами виступили 47 адвокатів-тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, що пройшли навчання у рамках навчально-орієнтаційної програми, організованої за сприяння проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Загалом було проведено 73 каскадні тренінги, кількість учасників яких складає 1685 осіб.

За результатами участі у тренінгах сертифікати про підвищення кваліфікації отримають 1171 адвокат, повідомили в Мін’юсті.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар