Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокатам відмовили в негайному допуску до справи

0 16

Верховна Рада України відхилила законопроект, який передбачав негайний допуск адвоката до справи. За відповідний проект змін до Кримінально-процесуального кодексу України (відносно забезпечення права підозрюваного, обвинуваченого, підсудного на захист) №6654 проголосували 95 народних депутатів. За те, аби направити документ на повторне друге читання, проголосувало 81 народний депутат, таким чином, документ відхилений.

Законопроектом пропонувалося надати можливість захисникові отримувати допуск до справи негайно після надання документів, які засвідчують його повноваження, але не пізніше, ніж через 24 години з моменту вступу заяви захисника про допуск до участі в справі.

Також пропонувалося, аби до винесення постанови про допуск захисника будь-які слідчі або інші процесуальні дії за участю підозрюваного, обвинуваченого, підсудного не проводилися. Окрім цього, пропонувалося копію представлення про обрання запобіжного заходу у вигляді узяття під варту негайно вручати затриманому і його захисникові до розгляду відповідного  представлення судом.

Крім того, пропонувалося, аби скарга затриманого з приводу затримання розглядалася в суді до розгляду представлення органів дізнання про обрання запобіжного заходу в тому випадку, якщо така скарга поступила до суду до винесення представлення.

Теги:

КПКУ, адвокат

Джерело:

Юрправда

Залиште коментар