Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокатам і нотаріусам ліцензії більше не потрібні

0 19

Президент України Віктор Янукович підписав низку законів. Серед них —  Закон №3995-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».

Законом виключаються з Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності пункти, якими до документів дозвільного характеру віднесено свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та свідоцтво на право зайняття нотаріальною діяльністю.

Виключення зазначених свідоцтв із згаданого Переліку усуне необхідність отримувати додатковий дозвільний документ для цих видів діяльності, сприятиме упорядкуванню дозвільних процедур.

Як зазначили в прес-службі Президента України, набрання чинності зазначеними Законами сприятиме вдосконаленню системи організації видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, а відтак позитивно позначиться на бізнес-кліматі в Україні.

Теги:

адвокатура, нотаріат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар