Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокатам, які надають безкоштовну допомогу в кримінальних справах, підвищать зарплату

0 10

Держава підвищить оплату праці адвокатів, що надають громадянам безкоштовну правову допомогу в кримінальних справах. За словами Міністра юстиції Миколи Оніщука, відповідну постанову, що ухвалена Кабінетом Міністрів 11 червня, було розроблено Мінюстом з метою встановлення достойного розміру оплати праці фахівців.

Згідно із постановою, з 1 січня 2009 року розмір оплати праці адвокатів, що надають громадянам правову допомогу в кримінальних справах за рахунок держави, буде встановлено на рівні 2,5 відсотків мінімальної заробітної плати за годину роботи адвоката.

Як відзначили в прес-службі, на сьогодні оплата праці адвоката за надання правової допомоги в кримінальних справах за призначенням становить 15 грн. за повний робочий день.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар