Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвоката Лаптієва відсторонили від захисту Пукача

0 15

Керівництво Генеральної прокуратури України відсторонило адвоката Миколу ЛАПТІЄВА від захисту Олексія ПУКАЧА.

Про це УНІАН повідомила адвокат Мирослави ГОНГАДЗЕ Валентина ТЕЛИЧЕНКО.

“Вчора ввечері Микола ГОЛОМША (заступник генпрокурора – УНІАН) сказав мені, що повноваження адвоката ЛАПТІЄВА припинили, і ПУКАЧ обрав собі іншого адвоката в якості свого захисника”, – сказала вона.

Водночас В.ТЕЛИЧЕНКО поки що не знає прізвища цієї людини, але зауважила, що раніше цей захисник участі в справі щодо вбивства Георгія Гонгадзе не брав.

Як повідомляв УНІАН, раніше Генпрокуратура всупереч нормам КПК відмовила В.ТЕЛИЧЕНКО у вимозі замінити адвоката О.ПУКАЧА – М.ЛАПТІЄВА, який захищав в суді одного із вбивць Г.Гонгадзе Олександра ПОПОВИЧА.

За словами В.ТЕЛИЧЕНКО, це не було зроблено навіть після роз’яснення Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, в якому підкреслювалося, що «орган досудового слідства при призначенні захисника ПУКАЧА О.П як обвинуваченого у вчиненні вбивства Г.Гонгадзе має суворо дотримуватися вимог ч.ч.2 та 3 ст. 61 КПК України. Відтак, ПУКАЧУ О.П. має бути призначено захисника, який у даній справі не надавав юридичну допомогу особам, інтереси яких суперечать інтересам ПУКАЧА О.П. Адвокат, який раніше здійснював захист ПОПОВИЧА О.В, як обвинуваченого у вбивстві Г.Гонгадзе, не може бути призначений захисником ПУКАЧА О.П.».

Джерело:

Уніан

Залиште коментар