Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвоката екс-судді Зварича звинувачують у скоєнні злочину

0 22

Адвоката екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Володимира Косенка звинувачують в тому, що він незаконно збудував 5 житлових будинків, які збирався продати за 34 млн. грн, «чим вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.202 КК України (порушення порядку зайняття господарською діяльністю)». Про це повідомив прес-центр прокуратури Львівської області, повідомляє «galinfo.com.ua».

Як повідомили у прокуратурі, Косенко незаконно заволодів правом користування земельною ділянкою відпочинково-оздоровчого призначення площею біля 5.9 гектара по вул.Лікарській в смт. Брюховичі. Втім, слідчим СБУ у Львівській області справа була закрита за відсутністю складу цього злочину.

Проте пізніше прокурором Львівської області стосовно Косенка В.О. та його дружини було порушено кримінальні справи. Як з’ясувалося, Володимир Косенко разом зі своєю жінкою (співзасновником та директором ТзОВ «Чайка «А», яке орендувало вищевказану земельну ділянку), не маючи ліцензії на будівництво, впродовж березня 2007–вересня 2008 року особисто організував, профінансував та проконтролював будівництво на цій ділянці п’яти житлових будинків, які мав намір в подальшому реалізувати з метою отримання доходу в загальній сумі понад 34 млн. грн.

Наразі справа про обвинувачення Косенка перебуває у провадженні слідчого відділу УСБУ у Львівській області.

Нагадаємо, співробітники управління СБУ 17 грудня 2008 затримали адвоката судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Володимира Косенка, який раніше нібито позичив судді 1,9 млн. доларів.

Зварич заявляв, що позичив вилучений у нього вдома 1 млн. доларів у товариша, всього він позичив у Косенка 1,9 млн. доларів.

Генеральна прокуратура направила на додаткове розслідування кримінальну справу проти Володимира Косенка, колишнього адвоката колишнього судді Ігоря Зварича.

Джерело:

proUA

Залиште коментар