Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокат Тимошенко оскаржив її арешт

0 16

Адвокат екс-прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко Юрій Сухов в неділю поштовим зв’язком направив до Апеляційного суду Києва скаргу на постанову Печерського районного суду Києва про зміну для його підзахисної запобіжного заходу з підписки про невиїзд на арешт.

«Сьогодні ми відправили поштою скаргу», – цитує адвоката прес-служба Ю.Тимошенко.

Ю.Сухов також зазначив, що у зв’язку з вихідними днями у суді не зміг отримати новий дозвіл на зустріч з екс-прем`єром у слідчому ізоляторі.

«У мене був лише один дозвіл, яким я скористався у п’ятницю, 5 серпня», – сказав він.

Як повідомлялося, 5 серпня головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи Ю.Тимошенко суддя Печерського районного суду міста Києва Родіон Кірєєв задовольнив клопотання прокуратури про зміну для екс-прем`єра міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту через висловлення нібито “неповаги до свідків та суду, системні порушення порядку у залі, перешкоджання у встановленні істини”.

Ю.Тимошенко з 5 серпня перебуває у Київському слідчому ізоляторі на Лук`янівці.

Теги:

Тимошенко Ю, арешт Юлії Тимошенко, Лук’янівське СІЗО, рішення про арешт Тимошенко, оскарження рішення про арешт Тимошенко, адвокат екс-прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко Юрій Сухов, новий дозвіл на зустріч з екс-прем`єром у слідчому ізоляторі, суддя Печерського районного суду міста Києва Родіон Кірєєв, клопотання прокуратури, правові новини

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар