Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокат підбурював дати хабара

0 11

Працівники Рівненської прокуратури та міліції затримали адвоката з Володимирецького району, який шляхом обману заволодів чужим майном та підбурював підзахисного до дачі хабара.

Як повідомили в прес-службі Рівненської обласної прокуратури, адвокат пропонував дати гроші службовій особі, яка займає відповідальне становище, для уникнення реальної міри покарання за вчинення неповнолітнім злочину — крадіжки приватного майна. Юриста було затримано на гарячому, коли той одержав 2000 доларів США від вітчима підзахисного.

Прокуратура області порушила та розслідує кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.4 ст.27, ч.4 ст.369, ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (підбурювання до давання хабара службовій особі, яка займає відповідальне становище та шахрайство).

Теги:

хабарництво, адвокат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар