Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокат отримав попередження

0 16

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Закарпатської області наклала дисциплінарне стягнення у вигляді попередження на адвоката Миколу Сірого.

“Офіційною підставою для застосування стягнення стало порушення Миколою Сірим правил адвокатської етики”, – повідомили в КДК.

На думку КДК, М.Сірий публічно поширював недостовірну інформацію щодо положень нового КПК, чим грубо порушив правила адвокатської етики. “Правила адвокатської етики, прийняті на установчому з’їзді адвокатів у листопаді 2012 року, вимагають від адвокатів не поширювати у своїх публіцистичних матеріалах і публічних виступах відомостей, які не відповідають дійсності або викладені неправдиво”.

Раніше в КДК повідомляли про наміри розглянути ситуацію, пов’язану з прес-конференцією 13 листопада на якій М.Сірий зробив низку заяв щодо норм нового Кримінального процесуального кодексу України. “Як юрист хочу порадити громадянам бути після 20 листопада набагато уважнішими й обережнішими. В новому КПК прописано жорсткіші правила реагування міліції на дрібні правопорушення, які тепер можуть бути кваліфіковані як кримінальний вчинок”, – заявив він, порадивши громадянам мати при собі паспорти під час вечірніх і нічних прогулянок.

Після цієї заяви, яку було поширено в ЗМІ, до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів надійшла скарга, в якій адвоката звинуватили в публічному поширенні недостовірної інформації в частині положень нового КПК.

Теги:

адвокат, Микола Сірий

Залиште коментар