Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адвокат: в Україні “невігласно” діють наразі два КПК

0 22

В Україні наразі фактично діє два Кримінально-процесуальних кодекси. Таку думку озвучив адвокат, член Ради адвокатів Києва Микола Сірий в ефірі 5 каналу.

Він пояснив, що після того, як вступив в дію новий КПК, норми старого КПК від 1960-го року продовжують діяти щодо тих справ, які почали розглядатися до введення нового кодексу.

“В історії людства не було жодного випадку, коли в один час на одній території діяли два процесуальних кодекси. Сьогодні в країні діє два процесуальних кодекси одночасно”, – уточнив адвокат.

“Це невігластво, якого просто собі неможливо уявити. І яке відображено у цьому 11-му пункті Перехідних положень. Цього не може бути в принципі. Реалізувати ці норми не можна буде, і ми побачимо, буквально з кожним днем, що ця плутаниця буде наростати, буде створювати просто шалений вал ситуацій, як неможливо буде вирішити”, – додав Сірий.

Залиште коментар