Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адмінпослуги через Інтернет

0 65

Уряд затвердив Порядок ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг.  Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 3 січня 2013 року, повідомляє Урядовий портал.

Портал адмінпослуг стане офіційним джерелом інформації про надання адміністративних послуг та дозволить його користувачам завантажувати і заповнювати в електронній формі заяви та інші документи, необхідні для отримання адміністративних послуг. Заяви можна буде подавати за допомогою сучасних засобів телекомунікаційного зв’язку.

Портал міститиме інформацію про центри надання адміністративних послуг та адреси для електронної пошти суб’єктів надання цих послуг, реєстр адміністративних послуг, реквізити нормативно-правових актів з питань надання адміністративних послуг, електронні форми заяв та інших документів.

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар