Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Аделаджі офіційно висунули обвинувачення у шахрайстві

0 21

Міліція висунула обвинувачення пастору церкви «Посольство Боже» Сандею Аделаджі в причетності до організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом.

Про це повідомив представник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві, передають «Українські новини».

За його словами, звинувачення Аделаджі висунуто в скоєнні злочину, передбаченого частиною 4 статті 190 (шахрайство, здійснене в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу.

Поки Аделажда перебуває на 2 підписках про невиїзд.

Нагадаємо, раніше міліція допитала Аделаджу за підозрою в заволодінні грошима шахрайським шляхом.

МВС вважало, що той момент для висунення звинувачення Аделаджі був передчасним, але найближчим часом слідство планувало все ж таки висунути йому звинувачення.

МВС розслідує кримінальну справу про шахрайство фінансової групи King’s Capital.

МВС має в своєму розпорядженні відеоматеріали, що підтверджують причетність пастора церкви «Посольство Боже» Аделаджі до махінацій King’s Capital.

Аделаджа вважає розслідування МВС щодо його причетності до махінацій фінансової групи King’s Capital виконанням політичного замовлення.

Джерело:

proUA

Залиште коментар