Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Аделаджа вирішив спілкуватися на допитах мертвою мовою йолубу

0 11

Пастор церкви «Посольство Боже» Сандей Аделаджа весь вчорашній день провів в ГУБОЗ, надаючи свідчення. Про це, посилаючись на джерела в МВС, пише «Сегодня».

За словами джерела, під час допиту вже майже визріло рішення його затримати за підозрою в шахрайстві в особливо крупних розмірах (ст. 190 частина 4 Кримінального кодексу, передбачає покарання від 3 до 8 років позбавлення волі).

«Проте до вечора поступив дзвінок із самого верху – мовляв, поки затримувати не треба», – сказав виданню один з оперативників.

Коли Аделаджа зрозумів, що його можуть затримати, тут же заявив, мовляв, надаватиме свідчення тільки мовою йолубу. Але правоохоронці знайшли фахівця, який пояснив йому, що це мертва мова, тому пастор спілкувався російською.

Нагадаємо, в лютому міліція порушила кримінальну справу щодо пастора церкви «Посольство Боже» Сандея Аделаджі за підозрою в шахрайстві.

17 березня Сандею Аделаджі висунуто звинувачення в організації оволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Санкцією частини 4 статті 190 Кримінального кодексу України, по якій висунуто звинувачення, передбачено покарання за здійснення цього злочину до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Аделаджа дав зобов’язання міліції не виїжджати за межі України, поки не буде завершено розслідування справи по «Кінгз Кепітал».

Джерело:

proUA

Залиште коментар