Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Аделаджа став невиїзним

0 13

Сандею Аделаджі заборонили виїзд з України до завершення досудового слідства у справі «Кінгз Кепітал». Як повідомили ЮВУ  у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури, ГПУ вживаються заходи щодо забезпечення належного судового розгляду та розслідування кримінальних справ за обвинуваченням службових осіб ТОВ «Кінгз Кепітал».

У Дніпровському районному суді Києва триває судовий розгляд кримінальної справи за обвинуваченням вказаних осіб за епізодами шахрайського заволодіння грошовими коштами 618 громадян у сумі понад 52 млн грн.

Наразі  у суді оголошуються цивільні позови потерпілих. Групу державних обвинувачів у справі очолює працівник Генеральної прокуратури України.

Крім цього, у кримінальній справі, яка розслідується Головним слідчим управлінням МВС України, порушеній за фактом шахрайського заволодіння грошовими коштами понад 2 тисяч осіб на суму більше 140 млн грн заступником генерального прокурора, з огляду на те, що Аделаджа Сунканмі Сандей є громадянином Нігерії та має закордонний паспорт, відповідно до вимог ст. 98-1 КПК України, винесено постанову про заборону йому виїжджати за межі України до закінчення досудового слідства.

Постанову для організації виконання направлено до Головного слідчого управління МВС України.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар