Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

А флот і нині там

0 32

Верховна Рада України (ВР) відхилила законопроект № 0003 “Про денонсацію угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України”. За проголосували 152 народних депутата з мінімально необхідних 226.

Проект закону передбачав денонсацію угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, яка була підписана 21 квітня 2010 р. в м. Харкові та ратифікована Верховною Радою України 27 квітня 2010 р.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович підписав закон про перебування Чорноморського флоту (ЧФ) РФ на території України до 2042 р. 29 квітня 2010 р.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар