Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

« В Україні та Білорусії люди все ще страждають від диктатури та репресій»

0 13

Німецький канцлер Ангела Меркель заявила, що в Україні та Білорусі громадяни страждають від “диктатури й репресій”, повідомляє Bloomberg.

Критика Меркель, яка прозвучала в її виступі в нижній палаті в Берліні, пов’язана з прибуттям німецьких лікарів в Україну з метою лікування екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

“Сьогодні Німеччина і Європейський Союз живуть в умовах миру і свободи”, – сказала Меркель. “На жаль так живе не вся Європа, тому що в Україні та Білорусії люди все ще страждають від диктатури та репресій”, — сказала Меркель.

Нагадаємо, нещодавно Швейцарія і Росія заявили, що згодні прийняти для лікування Тимошенко. Однак генпрокурор України Віктор Пшонка нагадав, що лікування засуджених за кордоном не передбачено законодавством України.

Теги:

політичні свободи, Меркель Ангела, диктатура

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар