Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У держагентства відібрали авторські права

0 19

Крапку в довголітньої співпраці з Державним підприємством “Українське агентство з авторських і суміжних прав”, що здійснює управління авторськими правами та збір роялті за публічне використання авторських прав, поставили одні з найбільших музичних правовласників, – “Українська Музична Видавнича Група” і “Світова Музика”. Про це повідомили в Українській музичній видавничій групі.

Авторські права на більш ніж 2 000 000 музичних творів, серед яких твори, як вітчизняних виконавців ВІА ГРА, Валерій Меладзе, Віра Брежнєва, Влад Дарвін, Таїсія Повалій, так і іноземних зірок Lady GaGa, Beyonce, Madonna, Britney Spears, Queen, Red Hot Chili Peppers і багато інших, тепер знаходяться виключно в управлінні Асоціації “Дім авторів музики в Україні”.

Керівництво обох компаній, коментуючи причини, які потягли за собою дану заяву, вказують на наступне: “Збори роялті за використання авторських прав, якщо ж брати статистику 2012 року, стали провальними, відрахування фактично зводяться до нуля. Користувачі музики – радіостанції і телеканали, в свою чергу, справно платять роялті за публічне використання музики в УААСП. Залишається лише здогадуватися, куди діваються всі ці гроші, що належать авторам”.

Експерти стверджують, що вотум недовіри УААСП незабаром можуть винести й інші правовласники, які також незадоволені тим, що відбувається.

Відповідно до ситуації УМВГ і “Світова Музика” ухвалили рішення передати свої авторські права в управління виключно організації колективного управління Асоціації “Дім Авторів Музики в Україні”.

Теги:

авторське право

Джерело:

УНН

Залиште коментар