Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Спенсер і Кауфман» дадуть відповідь НБУ, де тримати золото-валютні запаси

0 18

Нацбанк за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «ЮФ «Спенсер і Кауфман» на послуги з проведення юридичної експертизи законодавства іноземних країн вартістю 1,49 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Як повідомляє Український Тиждень, Нацбанк наймає юристів для аналізу законодавства Німеччини, Франції, Голландії, Швейцарії, Австрії, Австралії та Канади на предмет розміщення в цих країнах золотовалютних резервів НБУ. Юристи мають надати відповіді на наступні питання:

Чи існує у вищезазначених країнах правовий захист (гарантії) розміщених Національним банком України як центральним банком держави Україна іноземних активів, які входять до складу золотовалютного резерву, а саме: наявність імунітету від заходів по арешту, стягненню або будь-якому іншому виду примусового списання, блокування або вилучення активів Національного банку України за позовами (претензіями, іншими вимогами) кредиторів України (третіх осіб), кредиторів (третіх осіб) цих банківських установ, інших кредиторів (третіх осіб) в якості забезпечення позову або в процесі виконання судового або арбітражного рішення тощо.

Відповіді на ці та інші питання Нацбанк очікує отримати протягом 120 днів з моменту укладення договору з юридичною фірмою «Спенсер і Кауфман».

В листопаді золотовалютні резерви Нацбанку скоротились до $32,41 млрд. За станом на 31 серпня золотовалютні резерви України складали $38,19 млрд. В 2009 р. міжнародні золотовалютні резерви НБУ склали $26,5 млрд., в 2008 р. – $31,5 млрд.

Майже всі резерви НБУ тримає в цінних паперах, номінованих в іноземній валюті, та в інвалюті на рахунках в зарубіжних банках. В золоті розміщено лише кілька відсотків від всієї суми.

 

Крім того, НБУ планує у золотовалютні резерви України увести китайський юань. Попередньо вирішено у китайській валюті тримати еквівалент $2,5 млрд.

Теги:

ЮФ Спенсер і Кауфман, НБУ, юридичні послуги

Залиште коментар