Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Родовід Банк” розпочне виплати вкладникам “Укрпромбанку” з другої половини листопада.

0 21

“Родовід Банк” розпочне виплати за депозитами вкладникам “Укрпромбанку” з другої половини поточного місяця. Про це сказано в повідомленні банку. “Отримати свій депозит та проценти по ньому можна буде з другої половини листопада 2009 р.”, – говориться в повідомленні фінансової установи.

Нагадаємо, в липні 2009 р. “Родовід Банк” був рекапіталізований державою, і з цього моменту Міністерству фінансів України належить 99,97% акцій фінансової установи. Для виконання зобов’язань перед вкладниками “Укрпромбанку” було прийнято рішення про переведення зобов’язань за вкладами фізичних осіб до державного “Родовід Банку”, про що була видана спільна постанова Кабміну та Нацбанку від 7 жовтня 2009 р. №1133. 

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар