Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Реєстрових” адвокатів визначено

0 17

На минулому тижні відбувся третій, завершальний етап конкурсу адвокатів, що надаватимуть безоплатну правову допомогу. Вже підведені перші результати цього конкурсу.

За попередніми даними, 995 адвокатів взяли участь у другому етапі конкурсу – анонімному тестуванні; 959 адвокатів пройшли співбесіди в рамках третього етапу конкурсу.

За результатами конкурсу для включення до локальних реєстрів Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору, відібрано 939 адвокатів.

До 1 червня 2012 року будуть проведені співбесіди з претендентами, які, відповідно до поданих заяв, з поважних причин не змогли взяти участь у третьому етапі конкурсу.

Уточнені дані щодо кількості адвокатів, що успішно пройшли конкурс та були відібрані для роботи в системі безоплатної правової допомоги, будуть оприлюднюватись на веб-сайті Центру правової реформи і законопроектних робіт.

Теги:

безоплатна правова допомога

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар