Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Регіони” знайшли 300 голосів, щоб обмежити недоторканність Ющенка

0 18

Партія регіонів пропонує внести зміни до Конституції, якими обмежити недоторканність Президента та народних депутатів. Про це повідомив один із авторів законопроекту, народний депутат від ПР Олександр Лавринович.

За його словами, даний законопроект є аналогічним проектом, який був винесений на попередні сесії ВР.

“Його завдання – привести до одного знаменника усе, що стосується недоторканності суддів, народних депутатів, глави держави”, – сказав він.

Лавринович пояснив, що законопроект передбачає можливість кримінального переслідування усіх без винятку, але право затримання та арешту наступає тільки після того, як набуде чинності вирок суду.

“Це той мінімальний рівень захисту, яким користуються парламентарі в різних країнах світу”, – сказав він.

Лавринович також повідомив, що ПР ще не проводила безпосередні консультації щодо даного законопроекту, проте проводились консультації щодо змісту, і є всі підстави вважати, що даний законопроект підтримає більше 300 народних депутатів

Залиште коментар