Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура АР Крим оскаржила приватизацію акваторії Керченської протоки

0 24

Прокуратура Автономної Республіки Крим оскаржила приватизацію акваторії Керченської протоки, повідомляє «proUA» з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

Господарський суд Криму визнав нечинним рішення виконкому Керченської місьради та свідоцтва про право власності, на підставі яких за ВАТ «Суднобудівний завод «Залив» було визнано право власності на водний об’єкт.

Судом підтверджено, що у відповідності до вимог ЗУ «Про приватизацію державного майна» і Водного кодексу України, оспорювані гідротехнічні споруди вартістю 9,9 млн грн. (набережні, канал з акваторією) не підлягають приватизації і можуть надаватися тільки в користування.

Теги: Новини права, Прокуратура АРК, Автономна республіка Крим, приватизація Керченської протоки, Закон України про приватизацію державного майна, приватизация госимущества, хозяйственный суд, новости права

Джерело:

proUA

Залиште коментар