Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент схвалив дві поправки до закону про місцеві вибори

0 16

Віктор Янукович схвалив дві поправки до закону “Про вибори місцевих депутатів Верховної Ради Автономної Ре6спубліки Крим, місцевих рад, та сільських, селищних, міських голів”, який нещодавно набув чинності, повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Дзеркало тижня”.

Перша поправка має скасувати норму, що дає право висування кандидатів на виборах від місцевих партійних організацій, зареєстрованих не пізніше, ніж за 365 днів до голосування. Це дозволить представникам “нових” партій, в тому числі і провладною орієнтації, брати участь у виборах в набагато більшій кількості територіальних громад.

Друга поправка пропонує змінити і лібералізувати принцип їх формування ТВК.

Теги:

Новини права, закон про місцеві вибори, АРК, територіальна виборча комісія, формування виборчих комісій, виборчий процес, вибори, виборче право, система, Президент України Віктор Янукович
Новости права, закон о местных выборах, Крым, ТИК, территориальная избирательная комиссия, избирательный процес, выборы 2010

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар