Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Пенсійній реформі – так!”

0 18

Під будівлею Верховної Ради України зібралося близько 5 тис. осіб, які беруть участь у мітингу “Сильна Україна” на підтримку пенсійної реформи. Головне гасло мітингу – “Пенсійна реформа альтернативи немає”, а також гасла “Ні блатним пенсіям!”, “Популізму – ні, пенсійній реформі – так!”, “Справедливі пенсії для всіх!”.

На мітингу віце-прем’єр, міністр соціальної політики та лідер партії “Сильна Україна” Сергій Тігіпко заявив, що пенсійна реформа – це головний виклик для країни, акцентував увагу на тому, що вона націлена на відновлення соціальної справедливості.

“20 років ми намагаємося припинити бідність і несправедливість по відношенню до наших пенсіонерів, дозволяємо колишнім чиновникам отримувати пенсії, в десятки разів більшу ніж середні пенсії по країні. Так далі не може продовжуватися. Пенсійна реформа усуне цю несправедливість” – зазначив С. Тегіпко.

Теги:

Кабмін, пенсійна реформа, альтернатива пенсійній реформі, віце-прем’єр, міністр Сергій Тігіпко, виклик для країни, несправедливість, правові новини

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар