Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Орієнтація на міжнародні судові інстанції та ВСУ

0 21

За закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються забезпечення прав особи на перегляд судових рішень, проголосували в першому читанні 264 народних депутата з 400, що зареєструвалися в залі.

Законопроект пропонує внести зміни до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно законопроекту, пропонується передбачити, що при подачі заяви про перегляд судового рішення, до цієї заяви може додаватися або копія рішення міжнародної судової інстанції, юрисдикція якої визнана Україною, або клопотання про вимогу копії такого рішення в органу, відповідального за виконання вирішень міжнародних судових інстанцій, якщо копії такого рішення немає у розпорядженні заявника.

Крім того, в законопроекті пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею, що регламентує порядок перегляду постанови у справі про адміністративне правопорушення Верховним судом України.

Теги:

Верховна рада України, ВСУ, перегляд судового рішення

Залиште коментар