Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Могилянка” подала до суду на Міністерство освіти

0 14

Національний університет “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у зв’язку з розподілом місць державного замовлення на 2011/2012 навчальний рік.

Як пише у своєму блозі президент НаУКМА Сергій Квіт, університет вважає розподіл місць держзамовлення на 2011/2012 навчальний рік несправедливим і таким, що має “дискримінаційний характер і завдає шкоди інтересам держави”.

У позові НаУКМА наводить приклади тих напрямів і спеціальностей, які “були найбільш дискриміновані цього року і які водночас є унікальними чи належать до одних із найкращих за якістю підготовки в Україні”.

“Ідеться про магістерську програму з журналістики, для якої державне замовлення було повністю скасовано, бакалаврські програми з права (скорочення державного замовлення відбулося на 50%, залишилося 15 місць), філософії (скорочення становить 50%, залишилося 10 місць), економічних наук (скорочення на 43%, зокрема фінанси і кредит, – 12 місць)”, – зазначає президент університету.

У позові НаУКМА просить суд зобов’язати Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України встановити обсяг держзамовлення на підготовку фахівців для “Могилянки” за скороченими у 2011 році напрямами на рівні обсягів 2010 року.

Крім того, НаУКМА просить суд зобов’язати Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України визначити критерії, порядок і терміни розміщення між вишами затверджених обсягів держзамовлення на підготовку фахівців, про що видати відповідний підзаконний нормативний акт.

Теги:

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, державне замовлення

Залиште коментар