Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міністерству юстиції доручили повернути державні кошти за рішенням суду по справі Лазаренка

0 46

Міністерство юстиції України отримало доручення від Кабінету міністрів забезпечити повернення державних коштів в межах судового рішення проти Павла Лазаренка. Про це заявив на брифінгу міністр юстиції Олександр Лавринович, повідомляє РБК-Україна.

Як відомо, в лютому 1999 р. Генпрокуратура порушила проти П.Лазаренка кримінальну справу за скоєння низки злочинів – розкрадання державного або колективного майна в особливо великих розмірах, зловживання владою або посадовим становищем, приховування валютної виручки. У зв’язку з неможливістю встановлення місцеперебування Павла Лазаренка було оголошено в розшук та у березні 1999 р. затримано на території США. У 2004 р. екс-прем’єра було визнано американським судом винним у відмиванні грошей через низку каліфорнійських банків. За даними звинувачення, П.Лазаренко, зловживаючи своїм службовим становищем, “відмив” десятки мільйонів доларів. Згодом частина звинувачення з екс-прем’єра України була знята за недостатністю доказової бази.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар