Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Головою Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів обрано Олега Сергейчука

0 16

Суддю Вищого адміністративного суду України Олега Сергейчука обрано головою Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України.

Під час організаційного засідання кваліфкомісії суддів адмінсудів 12 червня 2009 року обрано також заступника голови комісії – суддю ВАСУ Олександра Гаманка та секретаря комісії – суддю ВАСУ Людмилу Черпіцьку.

Нагадаємо, що в травні цього року Кваліфікаційна комісія суддів адміністративних судів розпочала роботу у новому складі.

Наразі комісія налічує 9 членів, тоді як відповідно до статті 75 Закону України «Про судоустрій України» до складу кваліфікаційної комісії суддів адмінсудів входять одинадцять членів: шість суддів, обраних до складу кваліфікаційної комісії; дві особи від Міністерства юстиції України; дві особи, уповноважені відповідною обласною (Київською міською) радою за місцезнаходженням кваліфікаційної комісії суддів; одна особа від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Зі своїми представниками у кваліфікаційній комісії досі не визначилася Київська міська рада, але наявність повноважного складу комісії дозволяє їй повноцінно здійснювати свої функції. Планується, що вже 3 липня 2009 року відбудеться перше робоче засідання комісії.

Склад Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України станом на 12.06.2009:

1. Олександр Гаманко – суддя Вищого адміністративного суду

2. Людмила Малинникова – радник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

3. Володимир Маслій – суддя Київського апеляційного адміністративного суду

4. Жанна Мельник-Томенко – суддя Вінницького окружного адмінсуду

5. Руслан Рябошапка – директор Департаменту законодавства про правосуддя, правоохоронної діяльності та антикорупційної політики Міністерства юстиції України

6. Олег Сергейчук – суддя Вищого адміністративного суду

7. Віктор Цоклан – заступник Міністра юстиції України

8. Сергій Чалий – суддя Вищого адміністративного суду

9. Людмила Черпіцька – суддя Вищого адміністративного суду

Залиште коментар