Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ВР України Володимир Литвин висловлюється за кардинальну зміну системи формування місцевих і центрального бюджетів у новій редакції Бюджетного кодексу

0 30

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин висловлюється за кардинальну зміну системи формування місцевих і центрального бюджетів у новій редакції Бюджетного кодексу.

Спілкуючись з журналістами під час перебування у місті Кривий Ріг, В.Литвин зазначив, що підготовка нової редакції Бюджетного кодексу перебуває на завершальній стадії. На його думку, у цьому документі, серед іншого, має бути кардинально змінена система формування місцевих і центрального бюджетів, зокрема має бути чітко визначено, який відсоток коштів від податків і зборів залишається на місцях, а який спрямовується до центрального бюджету. За словами В.Литвина, це співвідношення має становити відповідно 70% на 30% або 60% на 40%. «Це має стати предметом для обговорення», – зазначив він.

В.Литвин також наголосив на важливості зміни бюджетної політики щодо регіонів, які несуть величезне екологічне навантаження.

У цьому контексті Голова Верховної Ради України назвав неприпустимою ситуацію, яка склалася з екологічним збором. За його словами, тільки 10% відповідних коштів залишаються на місцях, а решта спрямовується на загальнонаціональні екологічні програми. Зараз, зазначив В.Литвин, ситуацію буде змінено, і на місцях буде залишатися до 90% коштів від надходжень цього збору, які скеровуватимуться на розв`язання місцевих екологічних проблем.

Залиште коментар