Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Форум видавців” через брак коштів може переїхати зі Львова до Чернівців

0 16

Форум видавців може переїхати зі Львова у Чернівці, якщо Львівська міська рада не збільшить фінансування для його проведення. Про це на прес-конференції повідомила президент громадської організації “Форум видавців” Олександра Коваль.

О.Коваль повідомила, що цього року на проведення 18 Міжнародного форуму видавців не виділила жодної копійки ані Львівська міська, ані Львівська обласна ради.

“У Чернівцях розвивається інший фестиваль із потужним фінансуванням і людям тепер уже є з чого вибирати. Фонд Рената Ахметова “Розвиток України” добровільно виділив кошти на проведення форуму і якби не ця допомога, то наш фестиваль відбувся б цього року у мікроскопічному масштабі”, – повідомив О.Коваль.

Вона додала, що лише декілька днів тому Львівська міська рада частково сплатила борг за минулорічне проведення “Форуму видавців” у сумі 15,5 тисяч гривень.

Нагадаємо, на 14-18 вересня заплановану проведення 18-ого Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові”.

Мета Форуму – привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів. Протягом останніх років у рамках Форуму проводиться дедалі більше суміжних акцій, розрахованих на масову аудиторію та покликаних популяризувати читання серед дітей та молоді. До співпраці з Форумом активно залучаються не лише знані українські та закордонні письменники й видавці, а й зірки спорту та шоу-бізнесу, представники різних гілок влади, громадські, благодійні та комерційні структури.

Нагадаймо, ТОВ «Юрінком Інтер» є постіний учасником форуму видавців

Теги:

Форум видавців, Юрінком Інтер

Джерело:

УНН

Залиште коментар