Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Чорним ріелторам” дали довічне

0 15

Апеляційним судом АР Крим ухвалено вирок стосовно 11 зловмисників, які злочинним шляхом заволоділи нерухомістю у прибережних містах на ПБК. За те, що їх житло придивилося «чорним ріелторам», житель Ялти, мати і дочка, що проживали в Алупці, поплатилися життям. Про це повідомила кримська прокуратура.

Суд, розглянувши представлені прокуратурою докази і погодившись з позицією державного обвинувачення, призначив шістьом підсудним покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Ще троє учасників квартирних афер проведуть в ув’язненні від 8 до 10 років. До підсудних також застосовано додаткове покарання у вигляді конфіскації майна і коштів, отриманих від продажу майна жертв. Двом «помічницям» у незаконному переоформленні квартир призначено умовне покарання.

Теги:

прокуратура АР Крим, довічне ув’язнення

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар