Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Чорний список” суддів, які захищають кредиторів-боржників, буде восени

0 15

Борги підприємств депутатів Верховної ради становлять 90% у загальній простроченій заборгованості корпоративного сектору перед банками. Про це під час прес-конференції за участі провідних банків заявив старший радник Альфа-банку Роман Шпек, повідомляє “Реальна економіка”.

“Левова частка проблемних активів припадає на корпоративний сектор, власники яких до середини 2012 року сформували окремий клас свідомих неплатників. Ці клієнти формують до 70% прострочених кредитів. У 99 випадках власниками бізнесу, який не повертає кредити комерційним банкам, є народні депутати”, – наголосив банкір.

Також повідомляється, що в Україні буде створено “чорний список” суддів та державних виконавців, які сприяють ухиленню боржників від сплати заборгованості за банківськими кредитами.

Про це на прес-конференції, як повідомляють УНН, сказала виконуючий обов’язки виконавчого директора однієї з асоціації українських банків (АБО – незалежна асоціація банків України) Олена Єфремова.

За її словами, рішення таких суддів завдають шкоди не лише банкам, але й добросовісним позичальникам, “які змушені сплачувати ризики за себе і за того хлопця”.

В свою чергу, радник одного з банків Роман Шпек повідомив, що перші результати роботи щодо створення списку будуть оприлюднені восени.

Теги:

банк, банківське право, кредити

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар