Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВАСУ утворено ще одну судову палату

0 18

З 25 травня 2010 року у Вищому адміністративному суді України буде утворено п’яту судову палату з повноваженнями щодо розгляду справ, пов’язаних з оскарженням актів, дій чи бездіяльності Верховної Ради України, Президента України та Вищої ради юстиції.

Відповідний наказ Голови суду видано 20 травня 2010 року.

Про утворення п’ятої палати сьогодні під час засідання Президії ВАСУ повідомив Голова суду Олександр Пасенюк.

Відповідно до наказу, управлінню кадрів та підвищення кваліфікації і фінансово-економічному управлінню згідно з компетенцією доручено подати пропозиції щодо внесення змін до структури та штатного розпису ВАСУ.

Нагадаємо, що 13 травня 2010 року Верховна Рада України прийняла Закон України N 2181-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення зловживань правом на оскарження»

Відповідно до п. 2 статті 171-1 цього Закону зазначено: «Акти,   дії   чи  бездіяльність  Верховної  Ради  України, Президента України,  Вищої ради  юстиції  оскаржуються  до  Вищого адміністративного    суду    України.    Для    цього   у   Вищому адміністративному суді України створюється окрема палата».

Залиште коментар