Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочав роботу Кіровоградський окружний адміністративний суд

0 13

30 травня 2008 року відбулося урочисте відкриття Кіровоградського окружного адміністративного суду.
Головою суду є Вадим Мірошниченко, на сьогодні в суді працює четверо суддів. Утім відповідно до Указу Президента України від 16.05.2007 №417/2007 «Про кількісний склад суддів адміністративних судів» у Кіровоградському окружному адмінсуді повинно працювати 16 суддів, тож найближчим часом слід очікувати поповнення суддівського корпусу суду.
Участь в урочистому відкритті суду взяв, зокрема, заступник Голови Вищого адміністративного суду України Олександр Панченко. Він побажав суддям Кіровоградського окружного адмінсуду мудрості та наснаги у захисті прав та свобод громадян, а також неупередженості при вирішенні адміністративних спорів.
На черзі відкриття ще кількох окружних адміністративних судів. Так, найближчого місяця розпочнуть свою роботу Тернопільський, Хмельницький та Львівський окружні адмінсуди. До кінця року планується завершити формування системи адміністративних судів в Україні.
Адреса суду: 25006, м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, 40 а,
тел. 8 (052) 24 06 22

Залиште коментар