Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент України підписав Закон «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики»

0 25

Голова Держави Віктор Янукович підписав Закон України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», прийнятий Верховною Радою України 1 липня 2010 року за ініціативи Президента.

Законом визначаються основні засади як внутрішньої, так і зовнішньої політики держави. Так, засади внутрішньої політики визначені Законом у сферах розбудови державності, формування інститутів громадянського суспільства, національної безпеки і оборони, в економічній, соціальній, гуманітарній, екологічній сферах та сфері техногенної безпеки, розвитку місцевого самоврядування та стимулювання розвитку регіонів.

Законом визначається механізм забезпечення впровадження засад внутрішньої і зовнішньої політики.

Теги: Новини права, Президент України, зовнішня політика України, громадянське суспільство, техногенна безпека, внешняя политика Украины, гражданское общество, новости права

Залиште коментар