Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“5 каналу”, ТВi і СТБ відмовлено у задоволенні касаційних скар

0 19

Вищий адміністративний суд України відмовив “5 каналу”, ТВi і СТБ у задоволенні їхніх касаційних скарг у так званій “частотній справі”. Відповідну постанову колегія суддів оголосила 26 січня.

Рішенням суду постанова Київського апеляційного адміністративного суду залишена без змін. Постанова набуває чинності з моменту оголошення й може бути переглянута Верховним судом України. Повний текст судової постанови буде виготовлений протягом п’яти днів.

Нагадаємо, Київський апеляційний адмінсуд у своїй постанові визнав протиправними рішення Національної ради з питань телебачення й радіомовлення від 27 січня 2010 про визначення переможців конкурсу на частоти, і визнав таким, що втратили чинність, ліцензії “5 каналу” і додатка до ліцензії ТВi.

Генеральний директор ТВi Микола Княжицький і представник “5 каналу” у суді Тетяна Малашенкова в коментарі ТК заявили про намір надалі оскаржити рішення ВАСУ у Верховному суді і Європейському суді з прав людини.

Зазначимо також, що суд не дозволив здійснити пряму трансляцію засідання.

Теги:

ліцензування ТВ, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення

Залиште коментар