Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

7 листопада 2008 року відбудеться конференція суддів адміністративних судів України

0 14

7 листопада 2008 року об 11.00 у приміщенні ДП «Центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться конференція суддів адміністративних судів України.

На конференції планують, зокрема, обговорити стан здійснення судочинства та основні завдання діяльності адміністративних судів України на 2009 рік, а також заслухати звіти про роботу Ради суддів адміністративних судів України та кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України. Крім цього на конференції мають обрати нових членів Ради суддів адміністративних судів України, а також обрати новий склад кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України.

У роботі конференції візьмуть участь, зокрема, Голова ВАСУ Олександр Пасенюк, Голова Ради суддів адміністративних судів України Степан Матолич, Голова кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України Олег Сергейчук, Голова Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький, судді Вищого адміністративного суду України, апеляційних та окружних адмінсудів.

У програмі конференції передбачається брифінг Голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка.

Залиште коментар