Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

75 контролюючих органів

0 16

Як повідомив голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, таку кількість перевіряючих структур внесено до Національного реєстру контролюючих органів, який створила Федерація роботодавців України. Із загального числа перевіряючих органів 30 структур можуть прийняти рішення про обмеження господарської діяльності підприємств.

“Ми повинні налагодити публічний контроль за діяльністю перевіряючих органів. Повинні бути зрозумілі функції та повноваження кожного з них. Наша мета – домовитися з владою про максимальне скорочення кількості контролерів і про створення єдиного порядку проведення перевірок. В результаті це суттєво спростить умови ведення бізнесу в Україні”, – зазначив Фірташ.

За його словами, реєстр контролюючих органів Федерація роботодавців України представить громадськості найближчим часом.

ФРУ розпочала роботу по формуванню реєстру контролюючих органів у вересні 2012 року. Згідно з оцінками Міжнародної фінансової корпорації IFC, у 2010 році 74% українських підприємств відвідали інспекції контролюючих органів, а прямі витрати підприємств на проходження перевірок перевищили 3,2 млрд. гривень.

Залиште коментар