Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

70 законопроектів і проектів постанов: план першого тижня 9-ї сесії ВР

0 26

У вівторок, 6 вересня, Рада відкриє чергову 9 сесію й проведе урочисте засідання з нагоди 20-річчя незалежності України.

Далі заплановано розгляд усунення непогодженостей у прийнятому 8 липня законі “Про заходи про законодавче забезпечення реформування пенсійної системи”, що буде розглядатися після голосування порядку денного сесії.

У цей же день парламент розгляне низку законопроектів Кабінету Міністрів, зокрема, №8358 про природні монополії й №8723 про внесення змін до деяких законів про приватизацію.

У середу, 7 вересня, парламент розгляне низку ратифікаційних законопроектів, а також законопроект №7104 про надання Українській греко-католицькій церкві статусу репресованої церкви.

Крім цього, у цей день планується розглянути законопроект №8547 про використання коштів від приватизації відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” для підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення.

8 вересня Рада планує розглянути урядові законопроекти №8441 про відчуження майна суб’єктів господарювання державного сектора економіки, №7333 про пріоритетні напрямки інноваційної діяльності.

9 вересня, у п’ятницю, Рада має намір традиційно провести “годину питань до уряду” і розглянути низку законопроектів.

Як повідомляло агентство, прем’єр-міністр Микола Азаров впевнений, що незабаром пенсійна реформа набуде чинності.

8 липня Рада ввела підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років із щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня.

Теги:

Верховна Рада, законопроект

Залиште коментар