Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

64 адвоката надають правову допомогу мітингувальникам

0 20

64 адвоката від Центру правового захисту Штабу національного спротиву постійно працюють з постраждалими учасниками Євромайдана. Про це йдеться в повідомленні Координаційного центру правового захисту Штабу національного спротиву за підсумками виконаної роботи.
“Фахівці надають допомогу в СІЗО , судах і готові в будь-яку хвилину виїхати на допомогу громадянам України, які стали жертвами правоохоронних органів через участь в акціях протесту на Майдані. Станом на вихідні, бажання надавати допомогу виявили 378 адвокатів і активних громадян”, – повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат з фракції Батьківщина Павло Петренко, який також бере участь у юридичному захисті постраждалих.
Крім того, як зазначається в повідомленн , налагоджена координація з професійними асоціаціями юристів, провідними юридичними фірмами, групами в соціальних мережах ( Евромайдан SOS Юристи площі) та іншими партнерами.
“У Центрі правового захисту створили телефонні лінії екстреної допомоги. Це 4 телефонних номери мобільних операторів та міський багатоканальний номер для потерпілих і затриманих, два мобільні номери для всіх бажаючих адвокатів та юристів, які бажають приєднатися до роботи в Центрі”, – йдеться в повідомленні.
У повідомленні підкреслюється, що для надання екстреної правової допомоги організовано постійне чергування юристів в будівлі профспілок. Крім того, створено інформаційний портал eurozahyst.org , куди можна звернутися за правовою допомогою або приєднатися до роботи Центру захисту в якості адвоката чи юриста.

Залиште коментар