Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

478 держслужбовців притягнуті до відповідальності за корупцію

0 12

Про це сказала радник Президента України Ганна Герман, коментуючи звіт міжнародної правозахисної організації Freedom House «Б’ючи на сполох: на захист демократії в Україні» під час його презентації сьогодні у Києві.

Г.Герман відкинула звинувачення на адресу нинішньої української влади у вибірковості переслідувань за корупційні дії. «478 діючих державних чиновників найвищого рангу, починаючи від міністрів, заступників міністрів, голів податкової адміністрації притягнуті до кримінальної відповідальності за корупцію. Я не пам’ятаю, щоб така кількість діючих чиновників була притягнута до відповідальності за минулої влади», – сказала Г.Герман, зауваживши, що вона принесла із собою список чиновників, притягнутих до відповідальності.

Теги:

корупція

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар