Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

478 держслужбовців притягнуті до відповідальності за корупцію

12

Про це сказала радник Президента України Ганна Герман, коментуючи звіт міжнародної правозахисної організації Freedom House «Б’ючи на сполох: на захист демократії в Україні» під час його презентації сьогодні у Києві.

Г.Герман відкинула звинувачення на адресу нинішньої української влади у вибірковості переслідувань за корупційні дії. «478 діючих державних чиновників найвищого рангу, починаючи від міністрів, заступників міністрів, голів податкової адміністрації притягнуті до кримінальної відповідальності за корупцію. Я не пам’ятаю, щоб така кількість діючих чиновників була притягнута до відповідальності за минулої влади», – сказала Г.Герман, зауваживши, що вона принесла із собою список чиновників, притягнутих до відповідальності.

Теги:

корупція

Джерело:

УНІАН

Комментарии