Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

46 держав Ради Європи ухвалили Декларацію на підтримку України

0 6

Міжнародне правосуддя має продемонструвати свою здатність карати злочинців та відновлювати справедливість. Держава-агресор повинна відповісти за свої злочини.

Про це наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час підсумкової прес-конференції за результатами четвертого Саміту Ради Європи в Рейк’явіку.

«Сьогодні Європа зіштовхується з надзвичайними викликами в умовах повномасштабної, варварської та жорстокої агресії росії проти України. Ця агресія протирічить усім нашим цінностям і принципам, а також основам європейської архітектури, яка була сформована, щоб уникнути повторення звірств Другої світової війни. Переконаний, що в ці темні для нашого континенту часи непохитна відданість Ради Європи цим цінностям і принципам є більш важливою, ніж будь-коли», — наголосив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив важливість реалізації Формули миру Президента України Володимира Зеленського та назвав історичним рішення про створення Реєстру збитків, завданих агресією росії проти України.

«Чітке послання саміту Ради Європи на підтримку подальших зусиль щодо створення Спеціального трибуналу для покарання російського політичного та військового керівництва за злочин агресії є надзвичайно важливим. Хочу подякувати всім друзям України за дієвий прояв солідарності», — заявив Денис Шмигаль.

За підсумками роботи Саміту 46 держав ухвалили Декларацію, у якій:

– підтримали українську Формулу миру;

– привітали прогрес у створенні Спецтрибуналу для керівництва росії;

– проголосили створення Реєстру збитків, завданих агресією росії проти України як першого компоненту Міжнародного компенсаційного механізму;

– заявили про готовність брати участь в подальших ініціативах з розбудови механізму. В тому числі у створенні Компенсаційної комісії та Компенсаційного фонду;

– закликали рф звільнити цивільних українців, в тому числі депортованих українських дітей.

46 держав Ради Європи ухвалили Декларацію на підтримку України46 держав Ради Європи ухвалили Декларацію на підтримку України46 держав Ради Європи ухвалили Декларацію на підтримку України46 держав Ради Європи ухвалили Декларацію на підтримку України46 держав Ради Європи ухвалили Декларацію на підтримку України46 держав Ради Європи ухвалили Декларацію на підтримку України

 

 

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Залиште коментар